Stilisti Krenar Shala hap linjën e vetë të modës (FOTO)

Studenti i kolegjit AAB Krenar Shala ka prezantuar linjën e tij të parë të modës Dizajneri i modës me shumë stil dhe kreativitet është në hapat e parë të suksesit, ku me datë 22, 23 dhe 24 maj në ambientin…

Sa me stil e ka veshur Egzona vajzën e saj

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve Egzonën…

Adelina poston foto e veshur me shumë stil

Adelina Tahiri ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat si çdo herë vjen e veshur nga markat e njohura Adelina Tahiri publikoi dy fotografi të reja, në të cilat u shfaq e veshur e tëra në…

Kaltrina del në qytet, befason me stilin e veshjes

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut Ajo është shumë e përfolur edhe…

Lolës jo vetëm fustanet i rrin bukur, ja sa me stil është veshur sot

Lola Haradinaj është bashkëshortja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt Ata janë martuar që një kohë të gjatë dhe kanë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë Është Lola ajo që është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në…

Remzia na prezanton për herë të parë me motrën, shfaqen plot stil nga pushimet

Remzie Osmani është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura për publikun Ajo që po e bën edhe më të komentuar këtë kohë ëshët martesa e djalit të saj të vetëm që u finalizua me një dasmë madhështore Pas…

Lori Hoxha me shumë stil, pozon nga makina luksoze

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha bën një jetë luksoze dhe këtë e tregon edhe në postimet që bën Udhëtimet e shumta dhe të shpeshta jashtë vendit, veshjet firmato dhe makinat luksoze e karakterizojnë jetën e biondes seksi, shkruan Indeksonline…

Myrvetja e “RTV 21”-shit e ndryshon komplet stilin

Në “RTV 21” ka shumë prezantues e prezantuese që moderojnë emisione të ndryshme që gjenden në kuadër të skemës programore të këtij televizioni mjaftë të ndjekur në vend, shkruan “Kosovarja Mes personazheve të këtij televizioni, është edhe Myrvete Qerkezi, prezantuese…

Me këtë stil a po i lë nën hije këngëtaret tjera Afërdita Demaku?

Të jesh fytyrë publike është e pamundshme të mos përcillesh në çdo hap që bën Çdo lëvizje që bën nuk ka se si të mos shndërrohet në lajm, pasi që publiku është i etur të dijë më shumë , shkruan…